Pozývame Vás na našu novú webstránku www.szusdca.edupage.org

Kategórie: Nezaradené, Oznamy, Tanečný odbor | Komentáre vypnuté na Pozývame Vás na našu novú webstránku www.szusdca.edupage.org

Záverečné vystúpenie TS ARTIS

Kategórie: Nezaradené | Komentáre vypnuté na Záverečné vystúpenie TS ARTIS

PRIJÍMACIE SKÚŠKY

Pozývame Vás na prijímacie skúšky do tanečného odboru pre šk. rok 2018/2019 v dňoch

30.5.2018

31.5.2018

15.6.2018

v čase od 15.00 do 18.00 v priestoroch telocvične ZŠ sv. Dominika Savia.

Kategórie: Oznamy, Tanečný odbor | Komentáre vypnuté na PRIJÍMACIE SKÚŠKY

Úspechy TS Artis na tanečných súťažiach

2. polrok školského roka je pre náš TS Artis plný účastí na  regionálnych či celoslovenských súťažiach.Z prvých súťaží tohto polroka si priniesli už veľa ocenení :

Pohyb bez bariér -Žilina – celoslovenská súťaž -22.-23.3.2018

1 x 1. miesto, 3 x 3. miesto

Deň tanca – Dubnica nad Váhom – regionálna súťaž – 26.4.2018

12 x 1. miesto, 2 x 2.miesto

Kategórie: Nezaradené | Komentáre vypnuté na Úspechy TS Artis na tanečných súťažiach

Vianočný Artis

Kategórie: Nezaradené, Oznamy, Tanečný odbor, Výstavy a vystúpenia | Komentáre vypnuté na Vianočný Artis

Záverečné vystúpenie TS Artis

Kategórie: Nezaradené | Komentáre vypnuté na Záverečné vystúpenie TS Artis

PRIJÍMACIE SKÚŠKY

Kategórie: Nezaradené | Komentáre vypnuté na PRIJÍMACIE SKÚŠKY

Naša žiačka prijatá na Konzervátórium J.L.Bellu

Srdečne gratulujeme našej žiačke-absolventke tanečného odboru, Monike Zahradníčkovej, k prijatiu na Konzervatórium Jána Levoslava Bellu v Banskej Bystrici v štúdijnom zameraní tanec. Zároveň ďakujeme za jej  zodpovednú a výbornú prípravu na prijímacie skúšky p.učiteľke M.Furmánkovej a p.učiteľke M. Matušovej. Monike želáme úspešné štúdium na konzervatóriu.

Kategórie: Nezaradené | Komentáre vypnuté na Naša žiačka prijatá na Konzervátórium J.L.Bellu

Tanečná súťaž Pohyb bez bariér

18.marca 2017 boli naše žiačky tanečného odboru pod vedením p. učiteľky Mutalovej opäť úspešné na súťaži Pohyb bez bariér v Žiline.Za svoje choreografie si vytancovali jedno 1.miesto, tri 2. miesta a dve 3.miesta. Srdečne gratulujeme.

Kategórie: Nezaradené | Komentáre vypnuté na Tanečná súťaž Pohyb bez bariér

Mikulášsky koncert

6.12.2016 sa konal náš tanečný koncert v Dome kultúry v Dubnici nad Váhom.Predstavili sa v ňom tanečníci a tanečníčky z DFS Kolíska a TS Artis. Na ich choreografie sa prišiel pozrieť i Mikuláš,ktorý priniesol  deťom sladkú odmenu.Srdečná vďaka patrí  patrí p.učiteľke Gabike Mutalovej a p. učiteľke Magdaléne Furmánkovej za prípravu    koncertu a výrobu tanečných kostýmov a krojov.

Kategórie: Oznamy, Tanečný odbor, Výstavy a vystúpenia | Komentáre vypnuté na Mikulášsky koncert